مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» معتبرترين مجلات علمي تخصصي علوم انساني دانشگاهي ايران

معتبرترين مجلات علمي تخصصي علوم انساني دانشگاهي ايرانمجله علمي پژوهشي چيست؟ 

در تعريف وزارت علوم آمده است: «مجله علمي پژوهشي عبارت است از هر گونه توليد علمي که در پي جستجوي حقايق و انتشار آن در ميان مردم و در جهت حل يک مساله يا طرح انديشه و ايده اي در خصوص موضوعي از موضوع هاي علمي به وسيله مطالعه اي سيستماتيک». با اين تعريف مجلات علمي پزوهشي دو ويژگي مهم دارند و اين دو ويژگي اصالت و ابداع است. مطالب و مقالات منتشر شده در اين مجلات جديد و نو بوده و دري جديد به روي دنياي علم باز مي کنند.معرفي مجلات معتبر علوم انساني: 


1.مجله علمي تخصصي علوم انساني   http://johs.jseas.ir

معرفي مجله:


مجله علمي تخصصي علوم انساني به عنوان يکي از مجـلات علمي تحت نظارت آکادمي بين المللي علوم و تکنولوژي ايران در سال 1394 متناسب با نيازها و اقتضاي زمان، فعاليت خود را آغاز کرد، و در پي آن، إن شاء الله با هدف تکميل رسالت علمي فرهنگي خود به حيات خود ادامه خواهد داد. هدف اين مجله انعکاس دستاوردهاي علمـي پژوهشگران سراسر کشور مي باشد . اين مجله اميد دارد با فعاليت خود و با دريافت مقالات و انتشار منظم بصورت ماهانه، دستاوردهاي علمي محققان کشور را به نحو شايسته اي در اختيار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پايگاه هاي ملي معتبر کشور نمايه نمايد.2.مجله علمي تخصصي حقوق و علوم قضايي     http://jolaw.jseas.ir


معرفي مجله:

مجله علمي تخصصي حقوق و علوم قضايي به عنوان يکي از مجـلات علمي تحت نظارت آکادمي بين المللي علوم و تکنولوژي ايران در سال 1394 متناسب با نيازها و اقتضاي زمان، فعاليت خود را آغاز کرد، و در پي آن، إن شاء الله با هدف تکميل رسالت علمي فرهنگي خود به حيات خود ادامه خواهد داد. هدف اين مجله انعکاس دستاوردهاي علمـي پژوهشگران سراسر کشور مي باشد . اين مجله اميد دارد با فعاليت خود و با دريافت مقالات و انتشار منظم بصورت ماهانه، دستاوردهاي علمي محققان کشور را به نحو شايسته اي در اختيار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پايگاه هاي ملي معتبر کشور نمايه نمايد.

مجموعه مقالات مجله علمي تخصصي حقوق و علوم قضايي علاوه بر پايگاه اينترنتي مجله به نشاني www.jolaw.jseas.ir ، در پايگاه اينترنتي آکادمي علوم و تکنولوژي ايران به نشاني www.iseas.ir و پايگاه اطلاع رساني مجلات آکادمي علوم و تکنولوژي ايران به نشاني www.Listjournal.ir نمايه سازي مي‌شود. وضعيت نمايه سازي مقالات پذيرش شده، از طريق سايت هاي مذکور قابل استعلام خواهد بود.


3.مجله علمي تخصصي روانشناسي، علوم تربيتي و علوم اجتماعي    http://jopbs.jseas.ir


معرفي مجله:

مجلـه‌ علمي تخصصي «روانشناسي، علوم تربيتي و علوم اجتماعي» به عنـوان يکي از مجـلات علمـي در سال 1394 متناسب با نيازها و اقتضاي زمان، فعاليت خود را آغاز کرد، و در پي آن، إن شاء الله با هدف تکميل رسالت علمي فرهنگي خود به حيات خود ادامه خواهد داد. هدف اين مجـله انعکاس دستاوردهاي علمـي پژوهشگران سراسر کشور در زمينه هاي مختلف روانشناسي، علوم تربيتي و علوم اجتماعي مي باشد. اين مجله اميد دارد با فعاليت خود و با دريافت مقالات و انتشار منظم بصورت ماهانه، دستاوردهاي علمي محققان کشور را به نحو شايسته اي در اختيار علاقه مندان به موضوع پژوهش قرار دهد و در پايگاه هاي داده ملي معتبر کشور نمايه نمايد.اسباب بازی
فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده